Populárna hra Fortnite poteší nadšencov tejto hry

Americká firma Epic Games potvrdila, že "vydala žalobu proti organizátorom" v londýnskom High Court.
V e-mailovej správe poslanej držiteľovi lístkov vzrušujúce udalosti uviedli, že festival bol založený ako "neoficiálny" fanúšik.
Ale hovorca epických hier povedal: "Kvalita našich hráčov je pre nás veľmi dôležitá, či už je to vo vnútri hry alebo na oficiálnych verejných podujatiach, ako je minuloročná Fortnite Pro-Am.

fortnite

"Epické hry neboli v žiadnom prípade spojené s udalosťou, ktorá sa konala v Norwichi."
Rozhnevaní rodičia zasiahli na živú udalosť, sťažujúc sa na dlhé fronty a podmanivé atrakcie.
Justine Petersenová, ktorá vošla do frontu 90 minút, aby sa dostala so svojím manželom a jej deväťročným synom, uviedla, že je to "ako epizóda otca Teda, keď sa veľtrh dostane na Craggy Island".

Vstupenky na podujatie, ktoré sa zaoberajú celosvetovou senzáciou videohier, začali približne na 12 libier, pričom náramky na neobmedzený prístup k aktivitám, ktoré stáli za 20 libier.
Od udalosti ľudia požadovali vrátenie peňazí cez Facebook. V e-mailovej správe poslanej držiteľovi lístkov, ktorý požaduje vrátenie peňazí, Shaun Lord, riaditeľ vzrušujúcich udalostí, priznal problémy s frontami, ale povedal: "Veľká väčšina detí milovala Fortnite Live Norwich."

herní konzole

Dodal: "Fortnite Live bola vždy neoficiálna udalosť, ktorú vytvorili fanúšikovia Fortnite … s aktivitami, ktoré premýšľali diváci 10-14 rokov.
"Toto konanie spoločnosti Epic Games prinútilo spoločnosť Exciting Events Limited okamžite zastaviť všetky obchodné činnosti a riaditeľ vzrušujúcich udalostí sa bude snažiť čo najviac obmedziť straty na tretie alebo iné strany."
Britská spravodajská televízia BBC požiadala o vzrušujúce udalosti o komentár. Vzrušujúce udalosti odstránili Fortnite festivaly plánované pre Spalding a Newark z jej webových stránok.

Populárna hra Fortnite poteší nadšencov tejto hry
4 (80%)12